Buna seara,
Am fost astazi cu pisica la veterinar pentru ca de doua zile vomita si nu manca nimic.I s-a recoltat sange i-au facut si o injectie cu antivomitiv si o perfuzie. Branula a ramas in piciorus pentru a-i pune si maine o perfuzie numai ca am observat ca piciorul cu branula este umflat de la branula in jos. Este ceva normal sau este cazul sa ma alarmez mai rau decat sunt deja?
Multumesc pt ajutor.
- Dinu Alina a intrebat 7 ani ago
