Buna ziua! Am urmat sfatul dumneavoastra si am mers cu hamsterul meu la veterinar . Mi-a dat doua unguiente antifungic si canider u pentru 2 saptamani. Am urmat tratamentul , dar nu imi plaqce cum arata. Medicul veterinar la care am fost a plecat din oras si nu mai exista alt cineva.Mi-e mila de haster si nu as vrea sa-l pierd.
Multumesc mult!
Sper sa existe o rezolvare.
Va atasez poze cu Motocel.


- aleana a intrebat 10 ani ago
Buna ziua
Nu ii mai dati cu acele unguente deoarece sunt destul de toxice.Mergeti la o farmacie veterinara si luati 1 ml de imaverol si il puneti in 50 ml apa si tamponati zona.Dupa 2 minute de stat cu solutia il clatiti bine.Repetati dupa 4 zile baia.
O zi buna
- Dr. Epure a raspuns 10 ani ago
Multumesc mult! Am sa revin dupa ce aplic tratamentul, sa va transmit rezultatul.
Imi cer scuze pentru greselile de scriere
- aleana a raspuns 10 ani ago
