Bună seara.in urma cu 30 de zile am gasit 5 ratoi lesesti decapitati . pe cine am întrebat mi s-a spus că e dihor.asa ca părinții mei i-au măcelărie si băgat la congelator.apoi au pregătit mâncare din ei.aseara am vazut o vulpe la păsări.ma gandesc daca si ratoi au fost decapitati de vulpe.parintii mei sunt în pericol?
Va rog sa ma ajutati.
Mulțumesc.
- Florentina a intrebat 10 ani ago
Buna seara
Este foarte important de cine au fost decapitati,deoarece in cazul vulpei ar putea fi transmise boli foarte grave(rabia de exemplu).
O seara buna
- Dr. Epure a raspuns 10 ani ago
