Buna seara! am un cățel mic de o luna și doua săptămâni și astăzi seara mi a vomitat o spuma albă, dupa a mai încercat odată sa vomite și n a putut, se simte rau adică asta văd..mi e tare frica sa nu aibă parvoviroza deoarece are doar un vaccin făcut și mi a murit acum aproape un an un cățel de parvoviroza
- Gabriela a intrebat 10 ani ago
Buna seara
Trebuie vazut daca continua simptomele,daca ramane doar la acea voma si in continuare ea este bine(mananca ,nu mai vomita si este jucausa)at poate a fost vorba de o simpla indigestie.
O seara buna
- Dr. Epure a raspuns 10 ani ago
